Real Avid - hurtownia militarna

Hurtowa sprzedaż produktów Real Avid

Hurtownia militarna SpecHurt jest oficjalnym dystrybutorem akcesoriów do konserwacji oraz czyszczenia broni marki Real Avid. Zapewniamy naszym klientom b2b szybki i sprawny dostęp do produktów tej firmy, a także doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego asortymentu do sklepów detalicznych.

Real Avid – hurtownia zestawów do czyszczenia broni

Powstała w Stanach Zjednoczonych firma Real Avid produkuje szereg narzędzi do konserwacji i naprawy różnych rodzajów broni. Główną ideą marki jest to, by tworzyć narzędzia łatwe w obsłudze i dające jak najwięcej możliwości modyfikacji. Dzięki zestawom Real Avid użytkownicy otrzymują pełen ekosystem składający się z szeregu narzędzi do takich prac nad bronią jak:

  • Czyszczenie
  • Rozbieranie na części i ich wymiana
  • Konserwacja
  • Naprawa i modyfikacja


Wszystko to staje się dużo prostsze dzięki zestawom Real Avid, które charakteryzują się perfekcją wykonania, ergonomią i niezwykłą trwałością.

Zestawy Real Avid hurt
Czyszczenie broni Real Avid

Akcesoria do konserwacji broni Real Avid

Czyszczenie broni poprawia jej funkcjonalność. Zadbane i regularnie czyszczone mechanizmy gwarantują strzelcom bezawaryjność i pewność strzału. Kluczowe przy prawidłowej konserwacji broni palnej okazują się zestawy do czyszczenia broni Real Avid. Chemia czyszcząca to tylko jeden z elementów wpływających na skuteczną konserwację broni. Niezbędne są też niezawodne narzędzia. Real Avid dba o to, by ich sznur do czyszczenia broni miał wygodną rączkę i zapewniał większą wydajność.

Narzędzia rusznikarskie i multitool Real Avid – hurt

Każdy zestaw rusznikarski dostępny w ofercie Real Avid jest wykonany z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzyma on bardzo długie okresy intensywnego użytkowania. Zestawy te są też idealne do spersonalizowanego użytku: do tuningowania broni, modyfikacji, a nawet do budowania jej od podstaw. Duże, bogate w liczne elementy zestawy to nie wszystko, co ma w ofercie Real Avid. Firma postanowiła w reakcji na zapotrzebowanie klientów wypuścić swoje własne narzędzia Real Avid multi tool, dzięki którym można w każdych warunkach mieć pod ręką niezbędny sprzęt rusznikarski, skompresowany w formie multitoola.

Narzędzia rusznikarskie Real Avid
Multitoole Real Avid

Real Avid multi tool

Firma postanowiła w pewnym momencie wypuścić swoje własne narzędzia Real Avid multi tool, dzięki którym można w każdych warunkach mieć pod ręką niezbędny sprzęt rusznikarski.

real Avid logo - spechurt.pl

Oferta hurtowa dystrybutora Real Avid

Jeżeli chcą Państwo zostać dealerami produktów marki Real Avid i posiadać je w swojej ofercie handlowej w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, to zachęcamy do kontaktu z nami przez ten formularz lub do zamawiania towarów przez nasz panel b2b dostępny pod tym adresem: b2b.spechurt.pl

W razie pytań możecie Państwo się z nami kontaktować przez telefon na numer:

+48 533 391 997

Lub na maila: jk@spechurt.pl