Magpul - Hurtownia SpecHurt

Hurtowa sprzedaż Magpul

Amerykańska firma Magpul to jeden z najbardziej cenionych producentów magazynków i akcesoriów do broni na świecie. Produkty Magpula charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i doskonałym wykonaniem. Nie bez powodu są używane przez wojska z całego świata. Dzięki SpecHurt te specjalistyczne produkty są także dostępne w Polsce dla wszystkich miłośników strzelectwa. Hurtownia militarna SpecHurt jako oficjalny dystrybutor zapewnia kompleksową obsługę hurtowników i gwarantuje sprawne dostawy produktów Magpula. W efekcie będziecie Państwo mieli stałe zaopatrzenie akcesoriów tej marki. O najnowszych dostawach informujemy poprzez newsletter, a w razie pilnych zamówień, nasi specjaliści są gotowi pomóc od poniedziałku do piątku.

Magpul oferta hurtowa
Produkty Magpul w hurcie

Magpul - o firmie

Początki marki Magpul sięgają przełomu XX i XXI wieku. Została stworzona przez Richarda M. Fitzpatricka – byłego sierżanta piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych. W pierwszym okresie działalności Magpul produkowało jedynie akcesoria do magazynków, które ułatwiały i przyspieszały przeładowanie. Stąd też wzięła się nazwa MAG(AZINE)-PUL(L). Błyskawiczny sukces pierwszych produktów i podpisany wkrótce potem kontrakt z Amerykańską Armią zapewniły firmie gwałtowny wzrost. Rozwój marki szedł w parze z rozwojem asortymentu. Dzisiejsza oferta Magpula to militaria w dużo szerszym zakresie tego słowa.

Magpul hurt - magazynki i akcesoria

Asortyment Magpul Industries dostępny u nas w hurcie to przede wszystkim akcesoria, które pomagają przy posługiwaniu się bronią. Lekkie polimerowe magazynki, chwyty, łoża, czółenka, a także tak chętnie wybierane przez klientów kolby. Nasza obecna oferta hurtowa Magpul oferuje Państwu:

  • Magazynki do broni
  • Kolby do broni
  • Stopki magazynków
  • Łoża i czółenka
  • Chwyty
  • Przyrządy celownicze Magpul

Magpul magazynki hurt
Akcesoria militarne Magpul

Współpraca hurtowa z dystrybutorem Magpul

Jeżeli chcą Państwo zostać dealerami produktów marki Magpul i posiadać je w swojej ofercie handlowej w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, to zachęcamy do kontaktu z nami przez ten formularz lub do zamawiania towarów przez nasz panel b2b dostępny pod tym adresem: b2b.spechurt.pl

W razie pytań możecie Państwo się z nami kontaktować przez telefon na numer:

+48 533 391 997

Lub na maila: jk@spechurt.pl