Hurtownia BHP – Okulary BHP, rękawice ochronne

Oferta hurtowni okularów BHP i sprzętu ochronnego

Poza posiadaniem bogatej oferty militariów, SpecHurt zajmuje się także hurtową sprzedażą sprzętu BHP dla firm. Naszymi partnerami są najlepsze marki w dziedzinie sprzętu ochronnego. Mamy w naszej ofercie okulary BHP renomowanej firmy Bolle a także profesjonalne rękawice. Znajdziecie też u nas Państwo maski ochronne Bolle oraz wodoodporne notesy od Rite In The Rain i Modestone. Stale dbamy o powiększenie portfela marek z zakrasu BHP. Jesteśmy otwarci na dystrybucję produktów kolejnych brandów, bo najważniejsze jest, by dostarczać Państwu bogaty asortyment sprzętu, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa.

Okulary ochronne najlepszych marek
Duży wybór okularów ochronnych w SpecHurt

Okulary BHP i ochrona twarzy

W naszej hurtowni znajdą Państwo produkty niezbędne podczas pracy wymagającej ciągłej ochrony oczu i twarzy.

Posiadamy między innymi:

 • Okulary ochronne BHP
 • Gogle ochronne BHP
 • Maski ochronne
 • Hełmy spawalnicze

Ochrona słuchu BHP

W pracy w trudnych warunkach istotna jest też ochrona słuchu. Aby ją zapewnić należy używać wyłącznie przystosowanych do tego produktów wysokiej jakości! Oferowane przez naszą hurtownię zatyczki do uszu oraz aktywne i pasywne słuchawki ochronne posiadają wszystkie wymagane prawnie certyfikaty i świadectwa. Dzięki temu sprawdzają się nawet w najbardziej niebezpiecznych dla słuchu warunkach. Polecamy hurtowe zamówienia na:

 • Zatyczki do uszu
 • Nauszniki chroniące słuch

Nauszniki ochronne BHP
Ochronniki słuchu w hurcie
Rękawice ochronne dostępne w SpecHurt
Latarka czołowa do zamówienia w hurtowni BHP

Rękawice ochronne i inne akcesoria

W SpecHurt znajdziecie też Państwo inne akcesoria ochronne, a także sprzęty ułatwiające pracę w trudnych warunkach, takie jak latarki, rękawice czy retraktory. Szczególnie polecamy Państwu:

 • Rękawice ochronne
 • Ochraniacze
 • Latarki
 • Retraktory
 • Notesy wodoodporne

Gogle ochronne - zamów w hurtowni BHP

Hurt BHP - współpraca

Wszystkich chętnych do tego, by zaopatrzyć swoje zakłady pracy w komplety okularów ochronnych, rękawic, ochraniaczy a także w wysokiej jakości latarki czołowe, zapraszamy do współpracy hurtowej. Prowadzicie Państwo sklep z artykułami do BHP i poszukujecie nowego, sprawnego dostawcy, który zadba o stałe zaopatrzenie? Z naszych usług korzystają już liczne sklepy i centra BHP w całej Polsce. Aby do nich dołączyć, wystarczy że założycie Państwo konto w naszym panelu b2b.

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Zyskasz mnóstwo korzyści: będziesz na bieżąco informowany o dostawach i nowościach. Będziesz też mógł uzupełniać swoje stany magazynowe w sposób szybki i prosty.

Zapraszamy do rejestracji za pomocą specjalnego formularza. Wystarczy tylko uzupełnić swojedane i poczekać na kontakt zestrony naszego przedstawiciela.

Zarejestruj Konto