Okulary ochronne Bolle - hurtownia i dystrybucja

Hurtownia okularów Bolle

Okulary Bolle - o firmie

Francuska firma Bolle istnieje na rynku aż 130 lat. Mogąca się poszczycić historią technologicznych innowacji i nieprzerwanego rozwoju w branży produktów bezpieczeństwa. Nazwa marki pochodzi od jej właściciela - Seraphim Bollé rozpoczął działalność swojego przedsiębiorstwa w 1888 roku w mieście Oyannax w regionie Ain. Już w pierwszych latach jego firma wyróżniała zastosowaniem przy produkcji okularów ochronnych najnowocześniejszych ówcześnie dostępnych rozwiązań technicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej jakości produktów, Bolle jest niekwestionowanym liderem na światowym rynku okularów ochronnych.

Okulary ochronne Bolle w hurcie

Hurtowa sprzedaż okularów Bolle

Na przestrzeni lat firma Bolle produkowała różnorodne rodzaje okularów. Ambitni francuscy producenci poszukiwali wciąż kolejnych rynków, tworząc zarówno okulary dla rowerzystów jak i gogle narciarskie. Obecnie ich oferta jest niezwykle szeroka i odpowiada potrzebom bardzo różnorodnych grup klientów. Oprócz ich flagowych sportowych okularów dużym zainteresowaniem cieszą się też okulary taktyczne Bolle. W kolekcji marki Bolle możemy znaleźć:

  • Okulary rowerowe
  • Gogle narciarskie
  • Gogle do sportów wodnych
  • Sportowe okulary ochronne
  • Okulary taktyczne
  • Kaski rowerowe

Okulary Bolle Safety

W latach 50-tych Bolle przyczyniło się też do rozwoju rynku okularów ochronnych BHP. Dziś możemy korzystać z produktów linii Bolle Safety, która zajmuje się okularami chroniącymi wzrok w pracy przy ciężkich warunkach.

Okulary BHP Bolle
Okulary ochronne

Okulary ochronne Bolle tworzone są z wysokiej jakości poliwęglanu, przez co mają jeszcze większą wytrzymałość, a także acetatu w modelach posiadających zwiększoną odporność na środki chemiczne.

Bolle Safety

Okulary ochronne Bolle w hurcie

Bolle Safety posiada w kolekcji okulary ochronne dla takich zadań jak:

  • Prace na budowie
  • Prace przy chemikaliach
  • Prace w przemyśle
  • Prace ochroniarskie

Oferta handlowa SPC

Współpraca hurtowa b2b

Jeżeli chcą Państwo zostać dealerami produktów marki Bolle i posiadać je w swojej ofercie sklepu stacjonarnego lub internetowego, to zachęcamy zarejestrowania konta hurtownika przez ten formularz. Zamówień można później dokonywać przez nasz panel b2b dostępny pod adresem: b2b.spechurt.pl

W razie pytań możecie Państwo się z nami kontaktować przez telefon pod numerem:

+48 533 391 997

Lub na maila: jk@spechurt.pl