Holosun - Hurtownia SpecHurt

Hurtowa sprzedaż HOLOSUN

Jako hurtownia militarna jesteśmy od lat oficjalnym dystrybutorem marki Holosun na rynku polskim i regionalnym. SpecHurt to gwarancja szybkiej i sprawnej wysyłki towarów tego producenta, a także fachowej obsługi i doradztwa technicznego dla klienta b2b na każdym etapie sprzedaży. Gwarantujemy zawsze wysoki stock produktów, zawierający pełną ofertę optyki. U nas najszybciej uzyskacie Państwo dostęp do nowości z katalogu tej marki. Wieloletnia współpraca z Holosunem sprawiła, że wspólnie wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody sprzedaży i marketingu. Nasi klienci są informowani o nowych dostawach towaru poprzez newslettery i powiadomienia na stronie. Dostarczamy też cyfrowe materiały marketingowe, aby ułatwić Państwu wprowadzenie marki Holosun do swojej oferty e-commerce.

Holosun - kolimatory w hurcie
Sprzedaż hurtowa Holosun

O firmie Holosun

Firma Holosun istnieje od 2013 roku i jest obecnie w czołówce producentów najnowocześniejszych przyrządów optycznych do broni palnej. Celowniki kolimatorowe tej marki to jedne z najczęściej kupowanych na świecie. Charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, wygodą w korzystaniu i zróżnicowaniem konstrukcji, ponieważ firmie zależy na tym, by ich produkty pasowały do wielu różnych rodzajów broni.

Holosun - Szeroka gama kolimatorów w hurcie

Kolimatory Holosun to urządzenia optoelektroniczne – korzystające z zaawansowanego układu optycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu celowanie staje się łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne. W zależności od tego, gdzie ustawiony jest emiter, zwierciadło będzie odbijać światło tak, by trafiało do oka użytkownika.

Holosun kolimatory
Urządzenia optyczne Holosun
Jakie przynosi to korzyści?

Pozwala celować obuocznie, co znacząco zwiększa obserwację otoczenia celu i sytuacyjną świadomość taktyczną. Kolimator podobnie jak luneta pomaga w uzyskaniu pełnego obrazu celu, ale nie przesłania go przy okazji elementami montażu, jak to ma miejsce przy standardowej muszce i szczerbinie.

Kolimatory Holosun w SpecHurt

W naszej hurtowni dostępne są specjalistyczne produkty Holosuna takie jak:

  • Kolimatory Holosun otwarte i zamknięte
  • Laserowe wskaźniki celu
  • Powiększalniki ułatwiające strzelanie
  • Akcesoria do montażu
  • Moduły laserowe IR

Holosun oferta hurtowa
B2B handel Holosun

Współpraca hurtowa b2b

Jeżeli chcą Państwo zostać dealerami produktów marki Holosun i posiadać je w swojej ofercie sklepu stacjonarnego lub na Państwa stronie internetowej, to zachęcamy do kontaktu z nami przez ten formularz lub do założenia konta hurtowego i zamawiania towarów przez nasz panel b2b dostępny pod tym adresem: b2b.spechurt.pl

W razie pytań możecie Państwo się z nami kontaktować przez telefon na numer:

+48 533 391 997

Lub na maila: jk@spechurt.pl