Hurtowa sprzedaż marki Oakley

Dystrybucja i hurt Oakley

Amerykańska firma Oakley znana jest przede wszystkim za sprawą swoich okularów sportowych oraz akcesoriów outdoorowych. Marka jest też doskonale kojarzona przez miłośników militariów. Jest bowiem producentem wysokiej klasy sprzętu taktycznego. W naszej ofercie hurtowni militarnej posiadamy całą gamę produktów marki Oakley w szczególności wyspecjalizowaną serię Oakley Standard Issue. Należą do nich:

  • okulary taktyczne Oakley
  • odzież taktyczna
  • wygodne koszulki
  • czapki z daszkiem
  • rękawice taktyczne
  • plecaki


Jako oficjalny dystrybutor marki Oakley SI w Polsce zapewniamy najlepszy dostęp do wszystkich jej produktów, doradztwo przy doborze asortymentu, także obsługę posprzedażową.

Oferta handlowa SPC

Oakley – o firmie

Oakley w segmencie militariów działa od lat. Współpraca brandu z amerykańskim wojskiem rozpoczęła się już w 1980 roku. Miała ona na celu wypracowanie rozwiązań technologicznych, które jednocześnie poprawią bezpieczeństwo i zapewnią większy komfort użytkowania. Dziś mieszcząca się w Foothill Ranch w Kaliforni firma wciąż tworzy nowe modele produktów, udoskonalając swoje rozwiązania i wprowadzając kolejne innowacje. To obecnie ponad 600 patentów!

Okulary ochronne Oakley – najwyższa jakość

Głównym przeznaczeniem okularów Oakley jest aktywność na świeżym powietrzu. Dlatego też firma zadbała o to, by ich okulary przeciwsłoneczne zapewniały najlepszą ochronę wzroku. Powłoka polaryzacyjna, jaka jest w nich zastosowana, niweluje wpływ światła odbijanego z różnych powierzchni. Samo odbijanie odblasków promieni słonecznych to nie ich jedyna zaleta. Entuzjaści sportu, outdooru, strzelectwa i airsoftu docenią też lekkość i wytrzymałość materiałów, z jakich wykonane są okulary. Okulary Oakleya mogą być wizytówką każdego sklepu outdoorowego.

Oakley Standard Issue

Początki Oakley Standard Issue to współpraca firmy z Siłami Zbrojnymi Stanów Zjednoczonych. Udane rozwiązania technologiczne wprowadzane w sprzętach przygotowywanych dla armii sprawiły, że marka Oakley postanowiła uruchomić na rynku oddział Standard Issue. Okulary Oakley SI to przede wszystkim osłona przed mogącymi nam zagrozić cząstkami i odłamkami oraz gwarancja doskonałej ochrony przed promieniowaniem UV. Są dedykowane nie tylko dla wojska, ale też dla agencji rządowych, ochrony, straży pożarnej i ratownictwa medycznego. To też idealne okulary balistyczne do sportów strzeleckich. Będą więcdoskonałym uzupełnieniem półek sklepowych bądź oferty e-commerce u sprzedawców zajmujących się strzelectwem.

SpecHurt hurtownia Oakley

Okulary ochronne hurt

Jeżeli chcą Państwo zostać dealerami produktów marki Oakley oraz Oakley Standard Issue i posiadać je w swojej ofercie handlowej w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, to zachęcamy do kontaktu z nami przez ten formularz lub do zamawiania towarów przez nasz panel b2b dostępny pod tym adresem: b2b.spechurt.pl

W razie pytań możecie Państwo się z nami kontaktować przez telefon na numer: +48 533 391 997

Lub na maila: jk@spechurt.pl