Hurtownia outdoor

Oferta hurtowni outdoorowej

W SpecHurt prowadzimy sprzedaż hurtową sprzętu i akcesoriów outdoorowych. Jeżeli Państwa sklep zajmuje się sprzedażą wyposażenia z takich kategorii jak: wspinaczka, trekking, survival, kemping czy sporty wodne, to wszystko (i nie tylko) znajdziecie Państwo u nas! Posiadamy w naszej hurtowni zarównoubrania turystyczne i sprzęt kempingowy, jak i akcesoria bushcraft oraz latarki. Sprzedawane przez nas produkty pochodzą wyłącznie od najlepszych na rynku producentów, co oznacza, że są one najwyższej jakości, potwierdzonej licznymi certyfikatami.

Hurtownia outdoor - najlepszy wybór
Odzież do outdooru hurt

Hurtownia outdoorowa – produkty

Oferta naszej hurtowni z artykułami do outdooru jest stale rozwijana. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy poszukują nowych rozwiązań, zapewniając im dostęp do zyskujących na popularności marek. Wiele z nich wprowadziliśmy na polski rynek, pozostając ich oficjalnymi dystrybutorami. Mając tak bogaty katalog brandów, możemy stać się dla Państwa głównym dostawcą, zapewniając dostęp do najbardziej potrzebnych w waszej ofercie produktów. Jeżeli prowadzą Państwo sklep, w którym większość asortymentu stanowi wyposażenie kempingowe, ale też posiadacie sprzęt myśliwski lub militaria, to nasza hurtownia pokrywa zapotrzebowanie z wszystkich tych kategorii! Jeden duży dostawca pozwoli Państwu zaoszczędzicie mnóstwo czasu i formalności. W naszym łatwym w obsłudze panelu sprzedaży b2b dostępne są dla naszych klientów hurtowych między innymi:

Odzież outdoor

  • Buty hurt
  • Buty trekkingowe
  • Plecaki o dużej pojemności
  • kurtki outdoorowe

Akcesoria do kempingu

  • Namioty i śpiwory
  • Latarki
  • Sprzęt do gotowania
  • Narzędzia multitool
  • Noże survivalowe

Latarka czołowa wojskowa
Noże survivalowe - Hurtownia outdoor
Odzież do outdooru hurt

Wyposażenie kempingowe

Jeżeli więc przykładowo prowadzą Państwo sklep, w którym większość asortymentu stanowi wyposażenie kempingowe, ale sprzedajecie też produkty związane ze strzelectwem lub myślistwem, to nasza hurtownia zapewni Państwu dostawę towarów z każdej z tych kategorii. Jeden dostawca to mniejsze koszta i łatwiejsza obsługa.

SpecHurt outdoor

Usługi hurtowni outdoor

Otwieracie Państwo sklep z outdoorem i poszukujecie zaufanego dostawcy?

Chcecie poszerzyć swoją dotychczasową ofertę o nowe produkty i marki? Jesteśmy tu po to, żeby Państwa odpowiednio zaopatrzyć.

Sprzedaż najwyższej klasy produktów z takich kategorii jak outdoor, survival, bushcraft czy trekking to nie wszystko, co dostajecie Państwo przy współpracy ze SpecHurt! Oprócz samej sprzedaży zapewniamy także fachową pomoc dla klientów b2b. Wiemy, że najważniejsze są dla Państwa regularne dostawy i stałe uzupełnianie asortymentu, ale też wsparcie przy doborze odpowiedniego towaru, doradztwo marketingowe i sprawna obsługa posprzedażowa, które okazują się istotne wraz z rozwojem współpracy.

SpecHurt wypracowało najlepsze i najnowocześniejsze metody handlu b2b i chętnie pomoże Państwu na każdym etapie.

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Zyskasz mnóstwo korzyści: będziesz na bieżąco informowany o dostawach i nowościach. Będziesz też mógł uzupełniać swoje stany magazynowe w sposób szybki i prosty.

Zapraszamy do rejestracji za pomocą specjalnego formularza. Wystarczy tylko uzupełnić swojedane i poczekać na kontakt zestrony naszego przedstawiciela.

Zarejestruj Konto